قوانین فروشگاه 

این سایت در زمینه طراحی و فروش مجموعه طرح های ایرانی و ارائه انواع قالب های وردپرس و html در زمینه های مختلف فعالیت دارد.

قوانین و مقررات :

۱- فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

۲- تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.

۳- این وب‌ سایت متعلق به گروه “لوسیا” می‌باشد . لوسیا دسترسی و استفاده شما از این سایت را منوط به قبول شرایط مربوطه می‌داند که با دسترسی و استفاده از این سایت شما این شرایط را قبول کرده‌اید.

۴- کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت و طرح ها متعلق به “لوسیا” بوده و کپی، انتقال و فروش مجدد بخشی یا همه مجموعه های خریداری شده از سایت ممنوع و شامل پیگیرد می باشد.

۵- خرید فایل از “لوسیا” به آدرس www.loosia.ir هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده و فایل خریداری شده صرفاً جهت استفاده و چاپ در آن واحد تجاری می باشد.

۶- “لوسیا” متعهد به احترام به حریم خصوصی اطلاعات شخصی افرادی است که با آنها ارتباط دارد.

۷- “لوسیا” هچگونه مسئولیتی در قبال غلط املایی طرح ها نداشته و غلط گیری نهایی به عهده خریدار می باشد .

۸- درصورت عدم رضایت مشتری از محصول خریداری شده، و احراز آن شرایط توسط تیم پشتیبانی “لوسیا”؛ پنجاه درصد از مبلغ کل آن محصول (که توسط مشتری پرداخت گردیده) به پنل کاربری ایشان بازگشت داده خواهد شد.

۹- پس از خرید فایل از “لوسیا” به آدرس loosia.ir لینک دانلود تا یک هفته معتبر بوده و در صورت عدم دانلود هچگونه مسئولیتی متوجه ” لوسیا” نمی باشد.

۱۰- مسئولیت حفاظت از فایل های خریداری شده از loosia.ir به عهده مشتری می باشد و در صورت پاک شدن فایل ها از روی سیستم شخصی کاربران به هر دلیلی (مانند سوختن هارد و … )، هیچگونه مسئولیتی متوجه “لوسیا” نمی باشد.