طراحی سایتوب سایت لوسیا فعالیت تخصصی خود را در زمینه ارائه انواع قالب های وب سایت و طرح های گرافیکی و طراحی سایت از سال ۱۳۹۰ آغاز نمود و در طی این سالها بصورت تخصصی در زمینه های طراحی وب سایت ، طراحی انواع قالب های وب سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی فعال بوده است . شما میتوانید از نمونه قالب های طراحی شده برای وب سایت خود استفاده نمایید یا طراحی اختصاصی وب سایت خود را به تیم طراحان ما بسپارید تا در کمترین زمان ممکن به طراحی قالب اختصاصی شما بپردازند

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

امروزه بیشتر کسب و کارها در فضای مجازی باید دیده شوند در حال حاضر شاید رقبای شما از نبودن شما در صفحه اول گوگل بهترین سود را میبرند . همین حالا میتوانید از این بخش اقدامات لازم را انجام دهید.

کسب و کار خود را با بودن در صفحه اول گوگل رونق دهید

زنگ خور کسب و کار خود را افزایش دهید

بازدید کنندگان زیادی را برای وب سایت خود به ارمغان بیاورید

شما با کسب درآمد خوب ، تعیین کننده بازار کسب و کار خود باشید

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

قبل از سفارش طراحی سایت باید اطلاعات دقیقی از ‘دامنه ‘ ،  ‘سرور‘، ‘زبان برنامه نویسی و تکنولوژهای مورد استفاده‘  کسب نمایید . هر نوع بازاریابی نیاز به یک وب سایت بدون نقص دارد ، وب سایت شما منعکس کننده کیفیت کار شما و نوع خدمات شما است ، اگر در آینده مجبور به طراحی مجدد سایت خود شوید خسارات وارده جبران ناپذیر است.

بررسی تمامی این موارد نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتری دارد تا انتخاب درستی داشته باشید. پس قبل از هرکاری مشاوره رایگان خود را با ما هماهنگ کنید.

 

۰۹۳۶۵۰۹۶۶۳۷

 

 

طراحی سفارشی

هر پروژه منحصر به فرد است و اهداف خود را دنبال می‌کند. بنابراین یک فرمول برای همه پروژه ها وجود ندارد. تیم برنامه‌نویسی و طراحی ما آماده است تا با در نظر گرفتن سلیقه و اهداف شما یک وب‌سایت مناسب را طراحی کند که پاسخگوی نیازهای منحصربفرد شما باشد. هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. چرا که ما می توانیم هر طراح و ایده ای را به یک وب سایت تبدیل کنیم

 

شوق و علاقه

در سایت کد طراحی با شور و انگیزه انجام می شود. برای ما هر پروژۀ طراحی وب سایت به منزله چالشی برای خلق یک وبسایت فوق العاده و متفاوت است! بنابراین شما در نهایت یک طراحی پرشور و جذاب به همراه یک سیستم مدیریت محتوای ساده و کارآمد خواهید داشت. سیستمی که به شما اجازه می‌دهد خودتان به راحتی مطالب قدیمی را ویرایش و مطالب جدید را اضافه کنید

 

آخرین فناوری

خلاق بودن کافی نیست. شما باید وب‌سایت خود را به فناوری‌های روز دنیا تجهیز کنید و استانداردهای بین‌المللی را دنبال کنید. تیم ما همواره در حال بروزرسانی دانش و تجهیزات خود است تا بتواند سایتی را برای کارفرما طراحی نماید که دارای یک طراحی سایت سبک و سریع باشد، اصول سئو در آن رعایت شده باشد و به راحتی بتواند مسیر موفقیت را بپیماید.

 

سازگاری

وب سایت شما باید با هر مرورگر یا دستگاهی که قابلیت وب‌گردی دارد سازگار باشد. وب سایت های امروزی می‌بایست با هر دستگاه و در هر اندازۀ صفحه‌ای بدون خطا بارگذاری شوند. این شامل مرورگرهای مدرن، گوشی‌ها، تبلت‌ها و … می‌شود. ما با ایجاد یک طراحی سایت واکنشگرا از این موضوع اطمینان حاصل می‌کنیم و کاری می‌کنیم که تمامی کاربران از وب‌سایت شما راضی خواهند بود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در تماس باشید . شماره تماس پشتیبانی : ۰۹۳۶۵۰۹۶۶۳۷