جلوگیری از نشان داده شدن ایمیل ها به اسپم ها با کد۳۰ آبان ۱۳۹۶
:84 بازدید

جلوگیری از نشان داده شدن ایمیل ها به اسپم ها با کد که با استفاده از این کد باعث میشود ربات هایی که برای خواندن مطالب سایت شما وارد سایتتان میشوند ادرس ایمیلتان را نخوانند و مورد سو استفاده قرار ندهند . شاید افرادی باشند که دوست نداشته باشند ایمیل آن ها را اسپمر ها بخوانند . برای این کار یکی از این دو راه را میتوانید انجام دهید . راه اول استفاده از افزونه و راه دوم استفاده از یک شورت کد بسیار کوتاه و راحت است . پس با این قسمت از آموزش محافظت از ایمیل های وردپرس از دست اسپمرها تا پایان ، با ما همراه باشید .

 

جلوگیری از نشان داده شدن ایمیل ها به اسپم ها با کد

جلوگیری از نشان داده شدن ایمیل ها به اسپم ها با کد

 

جلوگیری از نشان داده شدن ایمیل ها به اسپمر ها با افزونه

 

ابتدا سراغ آموزش افزونه میرویم و پس از آن کد را برای شما تشریح میکنیم . نام این افزونه Email JavaScript Cloaker است . همانطور که میدانید ابتدا افزونه را دانلود ، سپس نصب و پس از آن افزونه را فعال میکنیم . البته باید خدمتتان عرض کنم که این افزونه بر روی سیستم لوکال هاست جواب نمیدهد . این افزونه ایمیل شما را در قالب جاوا اسکریپت نشان میدهد و از نشان داده شدن ایمیل شما به اسپمر ها جلوگیری میکند .

 

جلوگیری از نشان داده شدن ایمیل ها به اسپمر ها با کد

 

اکنون در هر جا که میخواهید آدرس ایمیلتان را قرار دهید ، باید از کد زیر استفاده کنید .

 

 

فقط کافی است به جای ( loosia.ir ) آدرس ایمیلتان را وارد کنید . اگر میخواهید از دست اسپمر ها و مزاحمت آن ها راحت و آسود خاطر باشید کافی است مطلب بالا را به طور کامل و دقیق مطالعه بفرمایید .


مطالب زیر را حتما بخوانید