آموزش نصب سریع قالب وردپرس۱۲ تیر ۱۳۹۶
:809 بازدید

با سلام با آموزش نصب “بسته نصب سریع ” قالب وردپرس در خدمتتون هستیم.

فایل زیپ دانلودی را در کامپیوتر از زیپ خارج و دو فایل داخل پوشه با نام Baste-Nasbi ( یکی زیپ و یکی installer.php ) رو در پوشه اصلی هاست (public_html) خود آپلود کنید.

اکنون یک دیتابیس برای نصب بسته نصبی بسازید .(mysql)

خب اکنون فایل installer.php را اجرا کنید یعنی اگر ادرس دامنه شما loosia.ir هست باید آدرس loosia.ir/installer.php را باز کنید که صفحه ای مانند تصویر زیر را می بینید و باید اطلاعات نام کاربری و نام و رمز دیتابیس را وارد کنید.

 

 

حال برای اینکه ببینید ایا اطلاعات دیتابیس را درست وارد کردید بر روی دکمه “test connection” کلیک کنید تا بخشی در پایین صفحه باز شود .

اگر پیام موفقیت در اتصال را داد مانند تصویر زیر مشکلی نیست و اطلاعات درست هست در غیر این صورت یکبار دیگر اطلاعات را بررسی کنید.

 

 

حال بر روی دکمه Run deployment کلیک کنید تا نصب شروع شود و صفحه زیر را برای مدتی میبینید که حدود چند دقیقه طول میکشد تا نصب انجام شود.

 

 

بعد از نصب چند مورد هست که نیاز هست تا تغییر کند و نیازی به کاری از سمت شما نیست فقط یک کار هست که اگر بخواهید میتوانید رمز اکانت مدیریت و نام آن را تغییر دهید که ابتدا باید بر روی “Advanced Options…” کلیک کنید تا یک بخش پایین آن باز شود و آنجا در جلوی بخش Username نام کاربری مورد نظرتون و در جلو بخش Password رمز رو وارد کنید و سپس بر روی دکمه ” Run Update” کلیک کنید.

 

 

کمی صبر کنید و الان دیگه کار تموم شده و میتونید با استفاده از دکمه هایی که مشخص کردم سایت رو چک کنید و اگر لینک مطالب مشکل داره یک بار در تنظیمات پیوند های یکتا اون رو بزارید روی پیشفرض و سپس دوباره پیوند یکتای مورد نظرتون را انتخاب کنید.

همچنین با کلیک روی دکمه “Security Cleanup” ابتدا وارد مدیریت وردپرس شوید و سپس تمام فایل های نصب را پاک کنید.

 

 

الان فقط مونده اون فایل زیپ همراه فایل php بود را پاک کنید و تمام و با لذت از سایتتان استفاده کنید


مطالب زیر را حتما بخوانید